Kraków architekt, biuro projektowe Kraków
Branża budowlana Usługi

Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w ustawnym i komfortowym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a później aktywnie doglądać postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od innych budynków w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające współczesne nurty w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, budynki rekreacyjne czy kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może również rozplanować obszerne i funkcjonalne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]