Branża budowlana

Architekt

Uzyskaj poradę architekta Kraków.

Od decyzji podjętych w pierwszej fazie budowy lokum zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego powinniśmy dokładnie przemyśleć wszystkie sprawy i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować poszczególne pokoje oraz pomoże dostosować budynek do naszych potrzeb. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz technologie

Przyszli właściciele domu mogą mieć problemy ze znalezieniem materiałów, z jakich obiekt ma być zbudowany. A ta decyzja okazuje się niezwykle ważna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Architekt stworzy nasz dom

Dom na tradycyjną modłę lub też któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski lub piętrowy? Takich pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z opracowanych wcześniej projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Warto też wtedy zdać sobie sprawę z tego, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze technologie – i skompletować najważniejsze dokumenty działki.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]