Automatyka przemysłowa

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w motoreduktor.

Powszechne użycie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni falowych i planetarnych, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się wysoką niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]