Automatyka przemysłowa

Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Zamów skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dopasowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z wytrzymałego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się kable telekomunikacyjne – np. kable koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – modemy TVK, multiswitche. Moduły wewnątrz skrzynki możemy zamontować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Istotnym składnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalne zasuwy. To istotne również w domu, w którym przebywają małe dzieci. Należy pamiętać również o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]